Створіть власну сторінку відписки

Для створення власної сторінки відписки, перейдіть в пункт меню "Налаштування → Сторінки відписки → Нова сторінка відписки".

Створення сторінки відписки

 1. Введіть назву сторінки відписки
  Це назва, яку буде видно і зрозуміло тільки вам. Підписчики, що потраплятимуть на вашу сторінку відписки, не побачать цього параметра.
  Назва сторінки буде відображатися у загальному списку всіх створених вами сторінок відписки.
   
 2. Заголовок сторінки
  Заголовок сторінки бачать підписчики. Це обов'язкове для заповнення поле, значення якого повинно бути зрозуміло клієнтам.
   
 3. Піктограма сайту
  Ще один елемент, який візуально пов'язує сторінку відписки і стилістику вашого сайту.
  Піктограма або фавікон (favicon) - це значок вашого сайту, який буде відображатися у вкладці браузера перед назвою створеної сторінки відписки.
  Дане поле є необов'язковим для заповнення.


Приклад сторінки відписки

 

Ви можете впливати на оформлення форми відписки, визначивши колір заголовку та фон для сторінки відписки .

Бажаєте зробити цю сторінку відписки стандартною - зазначте галочкою відповідний пункт, і вона буде прив'язана до всіх ваших email розсилок.Важливо! Підписчик може відписатися від конкретного типу розсилки або від усіх ваших розсилок в принципі.

Відзначивши галочкою при створенні розсилки "Відписка від усіх розсилок" - ви отримуєте форму відписки як на прикладі вище. Це значить, що електронна адреса клієнта буде одразу відписаний від усіх email розсилок, які відправляються з вашого акаунта.Уявімо, що підписчик не хоче отримувати інформацію про акції вашої компанії, але хоче читати ваші контентні розсилки.

В цьому випадку ми можемо надати клієнтові вибір, знявши галочку в пункті "Відписка від усіх розсилок".

І в результаті отримаємо на сторінці відписки наступну форму з вибором.

Важливо! Щоб сторінка відписки стала активною, а посилання на неї використовувалася в email розсилках, ви повинні відправити її на модерацію і отримати схвалення з боку адміністрації сервісу.